Pro informace o půjčce volejte:
226 254 263

Poštovní Konsolidace půjček bez poplatků!

Slučte své půjčky v hodnotě 50 000 až 800 000 Kč do jedné a splácejte méně.

era půjčky

Spočítejte si, kolik sloučením půjček ušetříte

Beru na vědomí znění Podmínek portálu Poštovní-spořitelna-půjčka.czZásad zpracování osobních údajů. Naše Společnosti jsou zprostředkovatelem primárně partnerských produktů Československé obchodní banky, a. s., za což získávají provize. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k jejich zpracování a následnému předání Československé obchodní bance, a. s. (případně s Vaším souhlasem též jinému partnerovi) za účelem dalšího jednání o uzavření příslušné smlouvy.

  • Ušetříte na splátkách

    Rozložíte si je do 1 roku až 10 let, a navíc získáte akční úrok 6,9 % a RPSN max. 20,4 %.

  • Neplatíte nesmyslné poplatky

    Poštovní Konsolidace půjček je bez poplatku za vedení, správu i předčasné splacení.

  • Sloučit můžete úvěry do 800 000 Kč

    A vůbec nezáleží na tom, jestli se jedná o půjčky, minusové kontokorenty nebo třeba kreditní karty.

 

Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 350 000 Kč, splatnost 7 let, počet splátek: 84, měsíční splátka: 5 266 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, RPSN: 7,1 %, maximální RPSN: 20,4 %, celková částka splatná spotřebitelem: 442 344 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Nejedná se o návrh smlouvy ani předsmluvní informace podle zákona č. 257/2016 Sb. Jde pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a smlouvě o úvěru.

 

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Jaké druhy úvěrů a v jaké výši mohu sjednotit?

Do jedné Poštovní konsolidované půjčky můžete spojit své nevýhodné půjčky (účelové i neúčelové), kreditky i kontokorenty v celkové hodnotě od 50 000 do 800 000 Kč. Díky tomu si snížíte úrok a ušetříte na poplatcích.

Na jak dlouho si mohu rozložit splátky Poštovní konsolidované půjčky?

Splácení si nastavíte dle svých potřeb. Splátky můžete rozložit až na 10 let. Automaticky se vám budou inkasovat z vašeho účtu v Poštovní spořitelně nebo ČSOB.

Mohu Poštovní konsolidovanou půjčku vrátit?

Ano, na rozmyšlenou máte 30 dní. V této lhůtě lze celou půjčenou částku bezplatně vrátit. Zdarma máte také možnost kdykoliv odeslat mimořádnou splátku nebo půjčku předčasně splatit.

Co když nebudu Poštovní konsolidovanou půjčku zvládat splácet?

Každý se může dostat do nečekané životní situace, splátky Poštovní konsolidované půjčky si proto můžete kdykoliv během splácení snížit, zvýšit nebo dokonce odložit. A pokud chcete mít opravdu jistotu, že se nedostanete do finančních těžkostí, můžete si sjednat pojištění schopnosti splácet, které vaše splátky v krizových situacích pokryje.

Jak mohu o půjčku zažádat?

Pokud máte zájem o Poštovní konsolidovanou půjčku, není nic jednoduššího než, vyplnit kalkulačku na těchto stránkách a odeslat žádost. Za férovou cenu si půjčíte také na vybraných poštách nebo ve Finančních centrech.